ГК «Зерновая Столица»
+380 (67) 558 5837
+380 (48) 786 8300
ЕФЕКТИВНІСТЬ ОБЛАДНАННЯ, ЩО ПІДБИРАЄМО ДЛЯ ВАС 21.01.2020
ЕФЕКТИВНІСТЬ ОБЛАДНАННЯ, ЩО ПІДБИРАЄМО ДЛЯ ВАС ЕФЕКТИВНІСТЬ ОБЛАДНАННЯ, ЩО ПІДБИРАЄМО ДЛЯ ВАС ЕФЕКТИВНІСТЬ ОБЛАДНАННЯ, ЩО ПІДБИРАЄМО ДЛЯ ВАС

Кожен з нас думає, що знає, що таке ефективний елеватор. Кожен думає, що знає як отримати максимальний прибуток на елеваторі. Як фактор самомотивації на дії з оптимізації і розвитку бізнесу це достатня умова, але чи  дотримуємося ми всіх необхідних умов при цьому?   

 

Якщо проаналізувати калькуляцію на повний цикл роботи елеватора, будь це  зерновий термінал або заготівельний елеватор, то ми відразу звернемо увагу  на 3 основні, що формують вартість, складові:   

1.  Заробітна плата персоналу, який обслуговує життєдіяльність елеватора.

2.  Енерго і ресурсомісткість механізмів.

3.  Сервісне обслуговування, що підтримує роботу елеватора в прийнятних  показниках.   

Всі три показники залежать не тільки від ефективності прийнятих проектних  рішень, а, в тому числі, і від ефективності придбаного технологічного обладнання й кваліфікації персоналу, який з ним працює.   

 

Що ми маємо на увазі під ефективністю обладнання? Комплексний критерій,  який складається із сукупності факторів:

•   Вартість експлуатації (витратні матеріали, сервісне обслуговування,  збереження якості продукту).

•   Енерговитрати на переміщення.

•   Відсутність простоїв, викликаних раптовими поломками (термінові ремонтно-відновлювальні роботи).

•   Мінімальна необхідність втручання персоналу елеватора в процес експлуатації.   

 

У зв’язку з цим критерії визначення ефективності обладнання наступні:

•   Термін експлуатації обладнання до першого капітального ремонту по-винен бути вище терміну окупності Вашого елеватора, інакше термін окупності перевищить планові показники.

•   Енергоспоживання  обладнання повинно бути мінімальним (взагалі це комплексний показник, який залежить від типу транспортного обладнання, що застосовується, але один і той же конвеєр може пере-міщати вантаж з різним енергоспо-живанням).

•   Обладнання повинне бути надійним. Постачальник в першу чергу повинен  передбачити всі особливості і умови експлуатації.

•   Сервісне обслуговування власним персоналом має бути зведено до мінімуму і витрати на ТО не повинні перевищувати паспортних.   

 

Якщо обладнання довговічне і надійне, то і планові ремонти потрібно  проводити рідше. Якщо планові ремонти можна проводити рідше, то і кількість  персоналу може бути оптимізована. З точки зору формування завдання на  планово-попереджувальні ремонти ми запропонували ринку інноваційний  продукт SMART-Individual. У чому ж родзинка такого рішення? До створення  цього продукту нас спонукали численні прохання наших постійних клієнтів. Ми  проаналізували все, що сьогодні пропонує ринок машинобудування і прийшли  до висновку, що технології аналогічні станкобудуванню і автомобілебудуван-ню, що попереджають про необхідність проводити ремонти та технічне обслуго-вування, потрібно впроваджувати в маси галузі зберігання та переробки зерна. По суті SMART-Individual - це система самодіагностики і аналізу технічного стану обладнання, що дозволяє практично повністю усунути людину від діагностики технологічного обладнання, а також попередити форс-мажорні екстрені ситуації, що виникають при експлуатації.  Тепер замовнику не потрібно утримувати величезний штат обслуговуючого  персоналу. Можете скористатися про-фесійним сервісним обслуговуванням  Зернової Столиці. Вартість таких послуг буде в рази менша, ніж утримання свого повноцінного штату сервісного обслуговування.   

 

Так само технологія SMART дозволяє провести комплексну автоматизацію  об’єкта на більш високому рівні. Відмінність нашої системи SMART від існуючих базових систем управління полягає не тільки в простоті і універсальності, а й в іншому підході до автоматизації в цілому.  Для управління елеватором не потрібні супердорогі контролери і кілометри  кабельної продукції.

   

ГК Зернова Столиця 

Завод Елеваторного Обладнання, ТОВ

г. Одесса, Балтская дорога, 76
+38 (048) 786-83-33, +38 (067) 489-93-55
 
 

ЕФЕКТИВНІСТЬ ОБЛАДНАННЯ, ЩО ПІДБИРАЄМО ДЛЯ ВАС 21.01.2020
Trick or treat! 01.11.2017